حاتمی: خوشحالم با سه برد به مرحله بعدی رفتیم + نوستالژی؛ دارایی مدل 69، حریف قدرتمند سرخابی‌

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مهران حاتمی، سرمربی تیم ملی پس از پیروزی ایران برابر اردن اظهار کرد: خوشحالم که با تلاش تیم در سه بازی مرحله گروهی برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مهران حاتمی، سرمربی تیم ملی پس از پیروزی ایران برابر اردن اظهار کرد: خوشحالم که با تلاش تیم در سه بازی مرحله گروهی برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم. مرحله بعدی هم احتمالا با لبنان بازی خواهیم کرد که میزبان مسابقات است و امیدوارم با پیروزی در این مسابقه به جمع چهار تیم برتر رقابت ها برسیم.

حاتمی درباره دیدار با لبنان هم تصریح کرد: بازی با لبنان مسابقه متفاوت ما خواهد بود. لبنان تیم خوبی است، بازیکن آمریکایی دارد و از حمایت چند هزار هوادارش استفاده می کند. ما تلاشمان را می کنیم که با قدرت به میدان برویم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از مرحله نخست چیست؟ گفت: به نظر من این مسابقات خیلی برای تیم خوب بود که رفته رفته آمادگی اش را بیشتر کند. به خصوص اینکه حدادی دیرتر به ما اضافه شده و این رقابت ها فرصت خوبی شد تا تیم با او هماهنگ شود. این سه دیدار آمادگی ما را بیشتر کرد و قطعا حالا برای دیدارهای بعدی شرایط بهتری خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در پاسخ به این سوال که دو روز استراحت تیم را از شرایط مسابقه دور نمی کند؟ بیان کرد: برای تیم ملی فرقی ندارد چون بازیکنان ما با انگیزه هستند و حتی روز مسابقه هم تمرین می کنند که این نشان می دهد چقدر با تعصب هستند. با این حال ما می توانیم در این دو روز سیستم هایمان را مرور کنیم و بهتر شویم.

——————-

وبسایت نود: دارایی از تیم های قدیمی و ریشه دار فوتبال تهران است که در سال ۱۳۱۵ تأسیس شد.

 دارایی از تیم های برجسته و شاخص در رقابت های باشگاه های تهران در دهه ۶۰ بود
وبسایت نود: دارایی از تیم های قدیمی و ریشه دار فوتبال تهران است که در سال ۱۳۱۵ تأسیس شد.

ایستاده از راست؛ بهروز سلطانی، جمشید شاه محمدی، امیرخانلو، منوچهر عبدالله نژاد، سائلی، داود محبوب

 دارایی از تیم های برجسته و شاخص در رقابت های باشگاه های تهران در دهه ۶۰ بود. این تیم در سال ۱۳۶۷ یکی از بهترین سال های خود را داشت و نتایج خیره کننده ای کسب کرد. در آن دوره، دارایی با پشت سر گذاشتن تیم های صاحب نامی چون اکباتان و استقلال، توانست پس از پرسپولیس به عنوان نایب قهرمانی جام باشگاه های تهران دست یابد. در تصویر زیر، تیم دارایی در سال ۱۳۶۹ را مشاهده می کنید.

نوستالژی؛ دارایی مدل 69، حریف قدرتمند سرخابی‌ها

نشسته از راست؛ بیات، فلاحتی، مصطفی قنبرپور، مصطفی عمادی، امیرعباس آیینه چی 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *