استقلال در کربلا به مصاف یک تیم عراقی می‌رود + واکنش منصوریان به ماجرای پاس ندادن به قائدی

خبرگزاری فارس: به نقل از روزنامه «فوتبول» عراق، باشگاه استقلال تهران ابراز آمادگی کرد تا از عراق دیدن کند و در راستای تلاش برای رفع تعلیق از ورزشگاه‌های این کشور یک دیدار تدارکاتی با یکی از تیم‌های پر هوادار و سرشناس عراقی در ورزشگاه بین‌المللی کربلا برگزار کند
عبدالحسین عبطان، وزیر ورزش و جوانان عراق در رابطه با انجام اقدامات لازم برای آمدن تیم استقلال به کربلا با مسئولان این باشگاه تماس داشته است و این بازی در نوع خود منحصر به فرد است زیرا یک تیم ایرانی بزرگ که شهرت زیادی در آسیا دارد به کربلا خواهد آمد.

وزارت ورزش و جوانان عراق در حال تدارک یک بازی دوستانه میان استقلال با یکی از تیم‌های عراقی است که در آینده مشخص خواهد شد که کدام تیم مقابل استقلال بازی خواهد کرد. انتظار می‌رود پس از بررسی‌های لازم زمان این دیدار در چند روز آینده اعلام شود.

استقلال در کربلا به مصاف یک تیم عراقی می‌رود

خبرگزاری فارس: به نقل از روزنامه «فوتبول» عراق، باشگاه استقلال تهران ابراز آمادگی کرد تا از عراق دیدن کند و در راستای تلاش برای رفع تعلیق از ورزشگاه‌های این کشور یک دیدار تدارکاتی با یکی از تیم‌های پر هوادار و سرشناس عراقی در ورزشگاه بین‌المللی کربلا برگزار کند.

——————-

خبر ورزشی: بعد از ماجرای پاس ندادن به منشا که البته باشگاه پرسپولیس تکذیب کرد نوبت به قضیه پاس ندادن به مهدی قائدی رسید
کسانی که بازی استقلال – تراکتور را به طور دقیق دیدند، می‌گویند 3، 4 بازیکن استقلال به قائدی پاس نمی‌دادند البته به طور طبیعی کسی زیر بار این قضیه نمی‌رود اما به هر حال این جور مسائل همیشه در تیم‌های بزرگ هست و منصوریان باید این مسئله را مدیریت کند. 

خبر ورزشی: بعد از ماجرای پاس ندادن به منشا که البته باشگاه پرسپولیس تکذیب کرد نوبت به قضیه پاس ندادن به مهدی قائدی رسید.

او در این رابطه می‌گوید: «بحثی که مطرح شده یک نگاه بدبینانه است و در استقلال یک درصد هم این قبیل مسائل وجود نداد.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *