هازن هوتل: مربی آینده بایرن مونیخ نیستم! + مسی: باید بیدار شویم و دوباره تلاش کنیم

خبرگزاری فارس: تابستان گذشته که کارلو آنچلوتی جانشین پپ گواردیولا در بایرن شد، ماموریت خود را در مونیخ برای مدت حدود 36 ماه به خاطر امضای قراردادی 3 ساله آغازکرد
او در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مطبوعات آلمان گفت:مطمئن هستم تا 5 سال آینده مربی تیمی مثل بایرن نخواهم بود. با لایپزیگ قرارداد دارم و به آن متعهد هستم.

به این پرسش که سئوال بسیاری از تحلیل‌گران و علاقمندان است، رالف هازن‌هوتل، مربی موفق فصل قبل تیم آر.ب لایپزیگ پاسخ داده است.

هم اکنون از این دوره یک فصل سپری شده و با توجه به این که مدیران تیم باواریایی‌ براساس خصلت آینده‌نگری خاص ژرمن‌ها، برای سال‌های بعد برنامه‌ریزی دقیق و مدونی دارند، هم اکنون این سئوال مطرح است:بعد از کارلتو کدام مربی سکان هدایت سرخ‌پوشان را برعهده خواهد گرفت؟!

خبرگزاری فارس: تابستان گذشته که کارلو آنچلوتی جانشین پپ گواردیولا در بایرن شد، ماموریت خود را در مونیخ برای مدت حدود 36 ماه به خاطر امضای قراردادی 3 ساله آغازکرد.
——————-
خبرگزاری فارس: لیونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا در نخستین واکنش رسانه‌ای خود پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر رئال مادرید گفت: شکست بدی را متحمل شدیم، باید بیدار شویم و دوباره تلاش کنیم
مسی در واکنش به سوال‌های تکراری و زیاد خبرنگاران درباره محرومیت رونالدو سکوت کرد و به مدیر رسانه‌ای سالنم کنفرانس خبری اشاره کرد و گفت: تذکر دهید در این باره دیگر سوال نپرسند چرا که جواب نمی‌دهم.

خبرگزاری فارس: لیونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا در نخستین واکنش رسانه‌ای خود پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر رئال مادرید گفت: شکست بدی را متحمل شدیم، باید بیدار شویم و دوباره تلاش کنیم.
وی ادامه داد: لالیگا هنوز شروع نشده و ما شروعی باشکوه و بسیار خوب خواهیم داشت. برای ما سوپرجام اهمیت دارد و در بازی برگشت با همه وجود برای جبران شکست خانگی تلاش خواهیم کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *