ساخت هتل 25 طبقه به جای پارک در دزاشیب! + انصاری‌فرد پس از بازی با ریجیکا از المپیاکوس جدا می‌شود

خبرگزاری ایلنا: عضو شورای شهر تهران گفت: فردی به جای پارک در دزاشیب هتل ٢٥ طبقه ساخته است.

عبدالحسین مختاباد، عضو شورای شهر چهارم در نطق پیش از دستور بیان داشت: فردی در دزاشیب قرار بود، یک واحد مسکونی شانزده طبقه‌ بسازد، ولی هم اکنون ۲۵ طبقه ساخته است
عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: بی خبری شهردار منطقه از معجزات این پروژه است.

عبدالحسین مختاباد، عضو شورای شهر چهارم در نطق پیش از دستور بیان داشت: فردی در دزاشیب قرار بود، یک واحد مسکونی شانزده طبقه‌ بسازد، ولی هم اکنون ۲۵ طبقه ساخته است.

او تاکید کرد که شهردار منطقه از این مساله بی‌اطلاع بوده است. حتی شهردار ناحیه برای بازدید به مکان رفته است، ولی از ورود او جلوگیری شده است.

خبرگزاری ایلنا: عضو شورای شهر تهران گفت: فردی به جای پارک در دزاشیب هتل ٢٥ طبقه ساخته است.
وی گفت: این متخلف را سرجایش بنشانید، او حالا میخواهد ٤ طبقه دیگر نیز بسازد که باید به این مساله ورود کنیم.

——————-
خبرگزاری فارس: به نقل از رادیو ورزش یونان، پانیونیوس کریم انصاری فرد، مهاجم کنونی المپیاکوس و سابق خود را گزینه اول خودش برای تقویت خط حمله تیم قرار داده است و منتظر جدایی کریم از المپیاکوس است
پانیونیوس چند وقتی است که به دنبال بازگرداندن انصاری فرد است و می‌داند که کریم جایی در تفکرات بسنیک، سرمربی المپیاکوس ندارد. مهاجم ایرانی گزینه اول در لیست پانیونیوس برای تقویت خط حمله است.

انصاری فرد قرار است پس از بازی با رجیکا در مقدماتی لیگ اروپا از المپیاکوس جدا شود و پانیونیوس نیز منتظر است تا این زمان برسد و او را جذب کند.

خبرگزاری فارس: به نقل از رادیو ورزش یونان، پانیونیوس کریم انصاری فرد، مهاجم کنونی المپیاکوس و سابق خود را گزینه اول خودش برای تقویت خط حمله تیم قرار داده است و منتظر جدایی کریم از المپیاکوس است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *