هندرسون: کوتینیو در شرایطی سختی قرار دارد! + زمان بازگشت تیم ملی از کره‌جنوبی مشخص شد

خبرگزاری فارس: کوتینیو در لیست 22 نفره کلوپ برای دیدار رفت پلی آف لیگ قهرمانان مقابل هوفنهایم دعوت نشد. لیورپول علت این مسئله را کمردرد بازیکن خود دانست ولی هنوز برخی رسانه‌ها نیز از انتقال وی به بارسا سخن می‌گویند
کلوپ نیز در کنفرانس خبری پیش از بازی با باشگاه آلمانی دوباره اعلام کرد که کوتینیو فروشی نیست و آنها به پول کاتالان‌ها نیازی ندارند.

در همین رابطه جودن هندرسون نیز لب به سخن گشود و تصریح کرد:  من با «فیل» صحبت کردم و گرچه محرمانه است ولی این را فهمیدم که دیگر تاثیری در این انتقال ندارم. شرایط برای او سخت شده زیرا همه می‌گویند کوتینیو حرفه‌ای است و باید بماند.

خبرگزاری فارس: کوتینیو در لیست 22 نفره کلوپ برای دیدار رفت پلی آف لیگ قهرمانان مقابل هوفنهایم دعوت نشد. لیورپول علت این مسئله را کمردرد بازیکن خود دانست ولی هنوز برخی رسانه‌ها نیز از انتقال وی به بارسا سخن می‌گویند.
کاپیتان لیورپول ادامه داد: به عنوان یک بازیکن، همه ما انتظار داریم که سریع‌ نقل و انتقلات انجام شود و ورودی‌ها خروجی‌ها صورت گیرد. اکنون باید روی بازی مقابل هوفنهایم تمرکز داشته باشیم.

——————-
خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران 9 شهریور ماه سال جاری از هفته نهم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در دیداری که فقط برای شاگردان کارلوس کی‌روش جنبه تدارکاتی دارد در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت
خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران 9 شهریور ماه سال جاری از هفته نهم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در دیداری که فقط برای شاگردان کارلوس کی‌روش جنبه تدارکاتی دارد در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت.
کاروان تیم ملی اول شهریورماه در غیاب لژیونرها و با حضور بازیکنان داخلی راهی کره‌ شده و لژیونرها نیز با آغاز روزهای فیفا یک به یک در سئول به کاروان تیم ملی ایران اضافه خواهند شد.

شاگردان کی‌روش سپس جمعه 10 شهریور سئول را به مقصد تهران ترک کرده تا شاگردان کی‌روش برای دیدار با سوریه آماده شوند.

تیم ملی ایران در دیدار پایانی خود در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه 14 شهریور در تهران به مصاف سوریه خواهد رفت.

ملی‌پوشان فوتبال ایران در ادامه برنامه های خود در مسیر رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 21 (به وقت محلی) روز 9 شهریور در ورزشگاه جام جهانی به مصاف کره‌جنوبی می‌روند

در ادامه و طبق برنامه از پیش مدون شده، بازیکنان ملی‌پوش لیگ برتر ایران از روز چهارشنبه اول شهریورماه وارد اردو شده تا کاروان تیم ملی برای پرواز به سمت کره‌جنوبی آماده شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *