استقلالی‌های خوزستان در انتظار ITC سابا تاوادزه + سیدجلال به ترکیب پرسپولیس بر می‌گردد؟

خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه استقلال خوزستان که چندروز پیش با سابا تاوادزه قرارداد رسمی امضا کرده بودند، منتظر صدور ITC این بازیکن هستند تا بتوانند از این بازیکن گرجستانی استفاده کنند
خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه استقلال خوزستان که چندروز پیش با سابا تاوادزه قرارداد رسمی امضا کرده بودند، منتظر صدور ITC این بازیکن هستند تا بتوانند از این بازیکن گرجستانی استفاده کنند.
این در حالی است که جونیور بازیکن برزیلی استقلال خوزستان می‌تواند در بازی با پدیده به میدان برود، در ضمن استقلال خوزستان برای این بازی محروم یا مصدوم ندارد.

دیدار پدیده مشهد – استقلال خوزستان در چارچوب هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:30 روز جمعه 27 مرداد ماه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می‌شود.

——————-
خبرگزاری مهر: برانکو ایوانکوویچ در دو روز گذشته، تمرینات گروهی تیمش را طوری طراحی کرده است که کاپیتان اول سرخپوشان پایتخت در جمع یازده مرد اصلی این تیم قرار دارد
تیم فوتبال پرسپولیس چهارمین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر را فردا ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی تهران مقابل سیاه جامگان مشهد انجام خواهد داد.

مدافع ملی پوش پرسپولیس که سه دیدار گذشته این تیم در لیگ برتر را به دلیل مصدومیت از دست داده بود شرایط بازی کردن پیدا کرده است و بعید نیست برانکو برای ارزیابی شرایط وی جهت حضور در بازی مهم با الاهلی عربستان، تصمیم به استفاده از او بگیرد.

خبرگزاری مهر: برانکو ایوانکوویچ در دو روز گذشته، تمرینات گروهی تیمش را طوری طراحی کرده است که کاپیتان اول سرخپوشان پایتخت در جمع یازده مرد اصلی این تیم قرار دارد. امادگی بالای سید جلال حسینی باعث شده تا کادر فنی این تیم به فکر تغییر  احتمالی در قلب خط دفاعی خود بیفتد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *