جان گرفتن یک موزیسین در دنیای سینما

روزنامه بانی فیلم: دیوید هاسل هاف پرتجربه که شهرتش ابتدا از دنیای موسیقی می آید، با حضور در دو فیلم موفق ماههای اخیر بیش از پیش مقابل چشمها قرار گرفته و در دنیای فیلم و سینما جان گرفته است
همه اینها نیز سندی بر ابقای هاسل هاف در صحنه سینما نیست و حتی دیوید بووی موزیسین معروف تر بریتانیایی که سال پیش درگذشت وقتی ۳۵ سال پیش راهی مشابه را طی کرد و در عین جولان در موسیقی در چند فیلم سینمایی نیز بازی کرد، باز در آن عرصه ماندنی نشده و ترجیح داد ستاره موسیقی های عوام پسند بماند و سینما مشغولیت دوم او باشد.

\r\n\r\n

روزنامه بانی فیلم: دیوید هاسل هاف پرتجربه که شهرتش ابتدا از دنیای موسیقی می آید، با حضور در دو فیلم موفق ماههای اخیر بیش از پیش مقابل چشمها قرار گرفته و در دنیای فیلم و سینما جان گرفته است.

\r\n\r\n

\r\n

جان گرفتن یک موزیسین در دنیای سینما 

\r\n

\r\n\r\n
او ابتدا در قسمت دوم فیلم کمیک بوکی «نگهبانان کهکشان» کنار کاراکترهای استارلورد (با بازی کریس پرات) و گامورا (زو سالدانا) مشاهده شد و در آن در قالب یک قهرمان مردمی و البته خیالی دهه ۱۹۸۰ به نام شوالیه سواره فرو رفت که خاطره اش گرمابخش دل استارلورد است و سپس در «گارد خلیج» که بازسازی یک سریال معروف تلویزیونی اواخر دهه ۱۹۸۰ و طول دهه ۱۹۹۰ است، به صحنه آمد و در این یکی نه یک نقش گذرا و کوتاه و نمادین بلکه نقشی بزرگتر و ثابت را برعهده گرفت تا پس از فیلم «شارک نادو ۴» یک بار دیگر در یک اثر سینمایی رلی مهم و تعیین کننده را برعهده گیرد.

\r\n\r\n
سینما البته ویل اسمیت سیاهپوست را هم داشته که از اواسط دهه ۱۹۹۰ بازیگر سینما شد و آنقدر کارش گرفت که هرگز به موسیقی برنگشت و اینک در مرز ۵۰ سالگی یکی از ۱۵ بازیگر اول مرد سینما لااقل از منظر پولسازی است. هاسل هاف هنوز تصریح نکرده است برنامه های عاجلش چیست اما موفقیت عظیم اقتصادی قسمت دوم «نگهبانان کهکشان» قطعاً او را به ابقاء در هنر هفتم تشویق خواهد کرد.

\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *