کلوپ : هیچ چیز درباره کوتینیو تغییر نکرده است + خروج احتمالی بیت سعید از ترکیب اصلی استقلال

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، مساله انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا روز به روز ابعاد تازه‌تری به خود می‌گیرد. بعد از این که باشگاه لیورپول به صراحت عنوان کرد کوتینیو فروشی نیست این بازیکن به نظر می‌رسد درخواست جدایی داده و می‌خواهد به بارسلونا ملحق شود
یورگن کلوپ که بارها درباره این موضوع به صحبت پرداخته است، پیش از بازی با هوفنهایم، گفت‌: واقعا هیچ چیز در چند روز اخیر درباره کوتینیو تغییری نکرده است. مهم‌ترین موضوع در حال‌ حاضر این است که او هم اکنون غایب است و نمی‌تواند برای تیم ما به میدان برود ولی مطمئنیم که او خودش را آماده خواهد کرد و به سایر بازیکنان ‌اضافه خواهد شد. من دوست دارم بازیکنانی که در حال‌ حاضر در اختیار دارم را سال‌ها در تیم خودم حفظ کنم تا هماهنگی خوبی به وجود بیاید اما همه چیز در دست من نیست.

سرمربی آلمانی لیورپول در پایان گفت‌: خود بازیکن و باشگاه باید تصمیم گیری کنند که چه تصمیمی درباره پیشنهاد یک باشگاه گرفته شود. وقتی سرمربی بوروسیادورتموند بودم، دوست نداشتم نوری شاهین را به رئال مادرید بفروشیم ولی باشگاه و بازیکن در جلسه‌ای با هم تصمیم گرفتند که این انتقال رخ دهد و من هم به عنوان مربی آن را قبول کردم. الان هم هر اتفاقی رخ دهد آن را قبول خواهم کرد ولی امیدوارم که کوتینیو را سال‌ها در لیورپول ببینم.

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، مساله انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا روز به روز ابعاد تازه‌تری به خود می‌گیرد. بعد از این که باشگاه لیورپول به صراحت عنوان کرد کوتینیو فروشی نیست این بازیکن به نظر می‌رسد درخواست جدایی داده و می‌خواهد به بارسلونا ملحق شود.
——————-
ورزش سه: حسن بیت سعید از جمله بازیکنانی بود که علیرضا منصوریان در همان روزهای ابتدایی پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفت
از همین رو احتمال بازگشت بیت سعید به نیمکت ذخیره ها در بازی حساس روز پنجشنبه برابر سایپا خیلی زیاد است چون سرمربی استقلال بنا دارد برای اولین بار در این فصل به صورت هم زمان از زوج جباری – چپاروف در ترکیب اصلی بهره ببرد تا به یکی از اهداف خود در پلان های تاکتیکی برسد.

ورزش سه: حسن بیت سعید از جمله بازیکنانی بود که علیرضا منصوریان در همان روزهای ابتدایی پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفت. ستاره دو فصل گذشته استقلالی های خوزستان که پیشنهادات دیگری هم داشت بعد از قطعی شدن جدایی کاوه در صدر خریدهای منصوریان قرار گرفت و بعد از امضای قرارداد دو ساله دومین وارث پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی بعد از بختیار رحمانی شد.
در شرایطی که امیدهای زیادی به درخشش این بازیکن دوخته شده بود حسن بیت سعید با شروعی ضعیف در آبادان مقابل صنعت نفت در جدال با تیم سابق خود در هفته دوم نیمکت نشین شد اما در مصاف با تراکتورسازی دوباره این فرصت را پیدا کرد تا توانایی خود را نشان بدهد گرچه در این بازی هم نتوانست انتظارات را برآورده کند تا جایی که خبر می رسد نه منصوریان نه میک مک درموت تئوریسین برنامه های تاکتیکی و تمرینی استقلال از این مهاجم رضایت چندانی ندارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *